Moulinex SM 1595

700 W
Počet nástavcov
Tvar sendvičov
lastúry

Sendvičovač Moulinex SM159530 v modernom bielo-červenom prevedení disponuje príkonom 700 W a vysoko nepriľnavým povrchom plátov.

Dobrá cena aj značka.

• jednoduché čistenie
    • dobre uskladniteľný

odporúčam produkt ostatným
    som veľmi spokojná

• zatiaľ ho mám len krátko,ale max.spokojnosť

kvalitný produkt za rozumnú cenu

• , zakúpené v BONUSKO

• - štvorcové tousty
    • - nič

- veľká spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

• robí veľké štvorcové toasty
    • má super nepriľnavý povrch
    • toasty sú rýchlo urobené
    • je celkom úzky , dobre skladný

veľká spokojnosť s toastovačom

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - rýchle nahriatie
    • - moderný design
    • - šikovná manipulácia
    • - chlebíky po upečení nielen dobre chutia, ale aj milo vyzerajú /pacičky/ = vhodné do rodín s malými deťmi
    • - ľahké čistenie
    • - zatiaľ žiadne

Uvedený produkt som prvý krát kúpila pred pol rokom pre mojich rodičov. Používajú ho takmer denne a sú maximálne spokojní.
    Z tohto dôvodu som presne vedela, čo si objednávam. Používame ho zatiaľ iba niekoľko dní a sme spokojní.
    Pred kúpou tohto výrobku sme používali asi 10 rokov tiež sendvičovač zn. Moulinex. Doteraz funguje, ale platne sú už dosť doškŕkané.
    Dúfam, že tento nový nám bude dobre slúžiť minimálne toľko rokov.
    Kvalita tentokrát predbehla cenu - našťastie:-)
    Výrobok odporúčam.

• , zakúpené v Electro World

• pomer cena a kvalita, pekné červeno biele prevedenie, kvalitný teflónový povrch.
    • nič sa neprilepí a ak predsa, stačí utrieť servítkou.
    • zatiaľ maximálna spokojnosť

Môžem len odporúčať, oproti kúpe v kamennej predajni som výrazne ušetrila.