ECG S 169

Sendvičovač ECG S 169 v bielom prevedení disponuje príkonom 700 W a je vhodný pre prípravu 2 štvorcových sendvičov. Povrch pečúcich dosiek je nepriľnavý a rukoväť je tepelne...
Doporučená ponuka playshop.sk

Termostat
Počet nástavcov
Tvar sendvičov
štvorce

Povrch pečúcich dosiek je nepriľnavý a rukoväť je tepelne izolovaná .

Dve svetelné kontrolky indikujú pripojenie k sieťovej zásuvke a pripravenosť k pečenie. & Nbsp;

Parametre a špecifikácie:

Pre prípravu 2 štvorcových sendvičov

Prevedenie: biele Ľahko čistiteľné plochy na pečenie

Nepriľnavá povrchová úprava plôch na pečenie

Tepelne izolovaná rukoväť

Indikátor pripojenia k sieťovej zásuvke/pripravenosti na pečenie

Vertikálne kompaktné ukladanie

Príkon: 700 W

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Urobiť si sendvič. Ja som už jeden mal, ale dal som ho dcére. Som veľmi rád, že som si ho mohol kúpiť znova.

• Len utrieť a je čistý
    • ?
  • , automaticky preložené z Heureka.cz

- sendvičovač používaný krátko, ale zdá sa, že je to dobrý produkt

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Chcela som si kúpiť nový sendvičovač, pretože som ho kvôli sťahovaniu nemala.

• , zakúpené v Andrea Shop

je prakticky

Za tú cenu fajn produkt.

• zatiaľ nepoužité
    • je len doma

Nič som s tým neurobil.

• Lacné
      • štvorcové dosky
      • kvalita spracovania zodpovedá cene
      • Teflón veľmi zlá kvalita

Kúpil som na mall.cz. Vyskúšala som ho na dvoch toastoch v ten istý deň. Hrianky boli super prepečené, ale nepríjemným prekvapením bolo, ako sa správal teflónový povrch - syr, ktorý sa vysypal na sporák, bol neuveriteľne prilepený a mala som obrovský problém dostať ho z teflónu. Po prácnom čistení som zistila, že teflón sa miestami znehodnotil - zhnedol. To je podľa mňa prejav nekvalitného teflónu. Okrem toho som mal dojem, že sa z platní uvoľňujú nejaké látky, ktoré nepríjemne zapáchali. Keď som ho porovnal so svojím starým hriankovačom, starý hriankovač mal teflón za tie roky opotrebovaný, ale tam, kde zostal, bol krásne čierny. Výrobok som vrátil a rozhodne ho neodporúčam. Možno som mal len smolu na chybný kus, ale aj tak ho nemôžem odporučiť.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Mám rád štvorcové plochy na pečenie

Už som nechcel trojuholníkové toasty, tento tvar mi vyhovuje, prístroj sa rýchlo zahrieva a pekne opečie toasty dozlatista, som spokojný.

• , zakúpené v Alza.sk

• je to sendvičovač a to zvláda veľmi dobre
        • ľahko sa čistí
        • trochu krátky prívodný napájací kábel

Od zakúpenia (2/2015) zatiaľ slúži tak ako má. Sendviče zapečie veľmi dobre. Ľahko sa čistí. Ten prívodný kábel je akurát trochu krátky. Dúfam, že vydrží ešte dlho. Za takú cenu by som, ho kúpil znovu.