Sencor SSM 9940

Garantovaný nákup z www.ajtech.sk

Na sklade • 1 variant3,49 €718 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 10 197 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €90 % • 4 206 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €94 % • 20 454 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6,09 €7 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 36 514 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 832 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma626 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €96 % • 5 581 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 234 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €3 974 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €91 % • 1 804 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €91 % • 3 616 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 29 320 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 982 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 232 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 2 415 recenziíĎalšie informácie

Zatial funguje dobre

• , zakúpené v Andrea Shop

• Rýchle nahriatie, páčili sa mi platne
    • Skvelý prístup výrobcu

Bohužiaľ chýbali mi vo výrobku grilovacie platne. Výrobca ich žiaľ nemá, inak by som si produkt ponechala. Ale môžem ho vrátiť aj bez pôvodného obalu. Ale pracovníčka Andrea Shopu nechcela poslať kuriéra po výrobok, lebo vraj výrobca požaduje vrátenie v pôvodnom obale. Čo nebola pravda. Dokonca mi pracovník spoločnosti Sencor ponúkol, že mi krabicu pošle. To je úplne absurdné, aby som ako zákazníčka plnila želania pani z reklamačného oddelenia Andrea Shopu. Nereklamujem obal.

• , zakúpené v www.ajtech.sk

Vymeniteľné dosky
Počet nástavcov
Tvar sendvičov
trojuholníky

sendvičovač • príkon 900 W • 4 výmenné dosky • nepriľnavá povrchová úprava • indikátor prevádzky a nahriatia • bezpečnostná tepelná poistka • tepelne izolovaná rukoväť a telo

• Veľké varné dosky
    • Nepriľnavý povrch - dá sa čistiť len vlhkou papierovou utierkou
    • Jednoduchá výmena varných plôch
    • Rýchle opekanie
    • Pri prvom použití chemický zápach, ktorý úplne zmizne po štvrtom použití, ale nemá vplyv na kvalitu toastov.
    • Hmotnosť
    • Zápach
    • Pri varení je naozaj horúci
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Rýchlo ohriate, rýchlo opečené.
    • Vypína sa len odpojením zo zásuvky, nemá vypínač ani časovač.

Spokojnosť, robí to, čo som očakával.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Jednoduché používanie
    • Vďaka vymeniteľným čepeliam sa dajú ľahko a dobre čistiť
    • Nepriľnavý povrch, ak v toastovači nie je nič mokré
    • Rýchle pečenie toastov
    • Rýchla príprava vaflí
    • Skvelé sú aj opečené žemle z grilu
    • , zakúpené v Alza.sk

Zatial funguje dobre

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Pekný dizajn, veľké opekacie dosky, pri ohrievaní z dosiek nič netečie.
      • , zakúpené v Andrea Shop

• Rýchle nahriatie, páčili sa mi platne
        • Skvelý prístup výrobcu

• naozaj veľké taniere
        • nepriľnavý povrch
        • rýchlo sa pečie
        • po prvom použití odpadol plastový kryt elektrického pripojovacieho svetla, niet divu, keď ho držia na mieste také malé pidinohy :-(

Hriankovač je skvelý, napriek závade, ktorá nebráni používaniu, môžem ho len odporučiť.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
        • Darček pre moju dcéru, je veľmi spokojná.

Vymeniteľné dosky sú skvelé.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • rôzne nástavce nielen na toasty
          • možno umývať v umývačke riadu
          • vyskúšali sme vafle a boli vynikajúce

Milujeme toasty na večeru a dokonca aj naša dcéra ich dokáže pripraviť