Tristar SA 3060

Garantovaný nákup z MALL.SK

Do 3 dní • 1 variant2,98 €97 % • 2 465 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 853 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 010 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 349 recenziíĎalšie informácie

• robustný
    • nemá vypínač
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Veľkosť

Som spokojný, splnil moje očakávanie.

Nerez
Príkon
900 W
Termostat
Počet nástavcov
Tvar sendvičov
2 štvorce

sendvičovač • príkon 900 W • 2 štvorcové platne • nepriľnavý povrch • tepelne izolovaná rukoväť • zámok na rukoväti • miesto pre napájací kábel • svetelná indikácia prevádzky a zahriatia

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Zoznámenie a prvé recepty na vyskúšanie, všetko v poradí

Prvé testované recepty sa ukázali ako vynikajúce

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Skvelý produkt, priestranný, nadýchaný, nepriľnavý povrch

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Používal som to asi 14 dní veľa funguje skvele (najprv vôňa, ale ako sa hovorí v pokynoch po niekoľkých spusteniach zmizne)
      • Čistenie ide dobre a keď sa zotrie skôr, ako dosky úplne vychladnú, ide to lepšie
      • chýbajúci vypínač (vždy ho musíte zasunúť a vybrať zo zásuvky)
      • Nevadí mi to, ale napájací kábel je dosť krátky

Pravdepodobne by som si vybral drahší typ, ktorý má náhradnú dosku. Skúšala som v ňom robiť mäsové guľky a boli dobré, takže hriankovač sa dá použiť aj ako gril.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

• robustný
      • nemá vypínač
    • , automaticky preložené z Heureka.cz
      • veľký a hlboký priestor na toasty
      • vynikajúci nepriľnavý povrch

Funguje tak, ako má. Pekný dizajn a funkčnosť na prvom mieste. Som spokojný.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Skvelý výrobok, hlboké opekacie časti, výborná údržba, hrianky nie sú pokrčené, ale nadýchané, rýchlosť ohrevu je vynikajúca, z hriankovača nič netečie. Dajú sa robiť volské oká, ohrievať sekaná, proste univerzálny výrobok. Obrovská spokojnosť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Nelepivý, silnejší
        • Nič mi nechýbalo

Praktické pečenie sendvičov

• Jednoduchá údržba
        • Veľké varné dosky
        • Okraje toastu nie sú zlepené
        • dizajn
        • konštrukcia vykurovacích dosiek
        • jednoduchosť
        • ochrana proti prehriatiu (?)
        • slabšie rozpoznávanie svetla

Veľmi dobrý sendvičovač za skvelú cenu. Vyberal som hlavne na základe klasických ohrevných platní, kde som sa chcel vyhnúť trojuholníkom a podobným blbostiam, ktoré vám ešte rozdelia toast na polovicu a tým pádom rozmačkajú ingrediencie v strede sendviča. Používam ho naozaj často a po asi dvoch rokoch používania žiadny problém - ohrievacie platne vyzerajú stále ako nové. Za zmienku stojí aj to, že sendvičovač má pravdepodobne ochranu proti prehriatiu. Raz sa mi stalo, že som si pripravil sendviče a na hodinu som opustil byt. Keď som sa vrátil, sendviče boli čierne, ale nikde sa z nich nedymilo (radšej to neskúšať :D ) Jediný nedostatok by som tu videl v miernom rozdiele svetelného signálu. Pri zahrievaní svietia obe kontrolky (červená aj zelená), po zahriatí svieti len červená a zelená zhasne, čo signalizuje, že sendvičovač je zahriaty. Keďže sú však obe farebné sklíčka blízko pri sebe, aj po zhasnutí žiarovky pod zeleným sklíčkom svetlo z červeného stále svieti cez túto oblasť a na prvý pohľad sa zdá, že stále svietia obe (medzi žiarovkami pravdepodobne nie je rozdelený priestor). Zahrievanie sendvičovača však sprevádza počuteľné cvaknutie, a navyše sa to dá rozoznať, ak si človek spomenie, ako sa svietilo na začiatku.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
        • povrch je dokonale nepriľnavý, toasty sa krásne kĺžu
        • Nemá minútu, ale vzhľadom na cenu je to logické

Je naozaj podstatne väčší - priestor na toasty aj celé telo.